Endüstriyel Dolaplar Model ve Çeşitleri

Takım Dolapları

Takım Dolapları

Takım dolapları, endüstriyel ortamlarda kullanımı kolay ve fonksiyonel eşya çözümleri arayanlar için vazgeçilmez bir seçenek haline geldi. Özellikle fabrika, atölye, depo gibi yerlerde depolama kapasitesi ve düzenli bir alan oluşturmak için tercih ediliyorlar. 

Çekmeceli Dolaplar

Çekmeceli Dolaplar

Endüstriyel ortamlarda düzenli bir çalışma alanı sağlamak için çok sayıda diğer ürünün yanında, çekmeceli metal dolaplar da oldukça önemlidir. Bu tip ortamlarda metal dolapların kullanımı, dayanıklılığı ve uzun ömürlü olması gerekliliği ile öne çıkar.

Çalışma Tezgahları

Çalışma Tezgahları

Metal çalışma tezgahları, endüstriyel üretim ve tamir alanlarında işlerin daha verimli ve güvenli bir şekilde yapılmasına yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Genellikle çelikten yapılmış, sağlam ve dayanıklı olan bu tezgahlar, farklı boyutlarda mevcuttur veya talebe göre özel boyutlarda sipariş verilebilir.

Taşıma ve Montaj Arabaları

Taşıma ve Montaj Arabaları

Montaj işlemleri için ideal bir araç olan taşıma ve montaj arabaları, farklı yük kapasiteleriyle teslim edilmektedir. Montaj arabaları, geniş tekerlekleri sayesinde zorlu arazi koşullarında bile kolayca hareket edebilirler. Ayrıca, sürüş sırasında yükün güvenliğini sağlayacak tasarımlar ile üretilirler.

Malzeme Dolapları

Malzeme Dolapları

Malzeme dolapları, işletmelerin ihtiyaçlarına göre farklı tasarımlarla sunuluyor. Depolama ihtiyacını karşılamak için dayanıklı ve sağlam yapısı ile öne çıkan Kılıç Ray malzeme dolapları ile daha fazla ürün depolanabilir.

Evrak Dolapları

Evrak Dolapları

Evrak dolapları, ofisinizin düzenli ve işlevsel olması, işinizi hızlı ve verimli bir şekilde yapmanızı sağlar. Her ofiste olduğu gibi sizinkinde de sayısız evrak, dosya ve kağıt işi oluşur. Bunların hepsi, düzenli bir şekilde saklanmaları gereken önemli bilgiler içerir ve o nedenle Kılıç Ray evrak dolabı ofisiniz için mükemmel bir depolama çözümü sağlar.

Soyunma Dolapları

Soyunma Dolapları

Soyunma dolapları spor salonları, yüzme havuzları, fabrikalar, atölyeler vb. gibi pek çok yerde sıklıkla kullanılır.  Uygun boyutlarda ve ihtiyacınızı karşılayacak soyunma dolabı seçimi çok önemlidir. Metal soyunma dolapları dayanıklılığı, güvenliği ve hijyenik özellikleri nedeniyle popüler bir seçim olacaktır.

Raf Sistemleri

Raf Sistemleri

Kılıç Ray Dolap marketlere, fabrikalara veya endüstriyel ortamlarda depolama alanlarınıza özel ana modül ve ilave modüller olarak ihtiyaç duyacağınız raf sistemleri imalatı ve montaj hizmeti sunmaktadır. Kaliteyi en ön planda tutarak ürettiğimiz raf ayakları, raf traversleri, raf tablaları ve raf tırnakları ihtiyacınıza özel genişlik - derinlik ve yükseklik ve taşıyacağı yük parametrelerine göre tasarlanmaktadır.

Çalışma Grupları

Çalışma Grupları

Çalışma Grupları, fabrikalara veya endüstriyel ortamlara özel ölçülerde üretilmektedir. İçerisinde çekmeceli dolap, kapaklı dolap, takım asma panosu ve kablo kanalı da olan elektrostatik toz boyamalı çalışma gruplarında; kaliteyi en ön planda tutarak üretim yapılmaktadır. İhtiyacınıza özel genişlik - derinlik ve yükseklik belirtilerek toplu siparişler için özel tasarım yaparak üretim yapılabilir.

Bilgisayar Kabinleri

Bilgisayar Kabinleri

Bilgisayar kabinleri, endüstriyel ortamlarda bilgisayarların çalıştığı güvenli bir ortam oluşturan kabinler ile darbe ve titreşimlerden arınma sağlanır. Sıcaklık, nem ve toz gibi etmenlere karşı korunaklı bir yapıdadır. Bilgisayar dolapları, endüstriyel ortamlarda kullanılacak bilgisayarların güvenliğini sağlamak ve işlerinizi düzenli tutmak için tasarlanmıştır. Dolapların gövdesi, kapakları ve rafları özel bükümler ile güçlendirilmiştir.

Takım Asma Panosu ve Kancaları

Takım Asma Panosu ve Kancaları

Kılıç Ray Dolap takım asma panosu ve kancaları ile işyerinizi düzenli tutma imkanı vardır. Takım asma panosu arasında yer alan delikli panellerimiz, takviyeler ile güçlendirilmekte ve mobil atölye ekipmanları için özel olarak tasarlanmaktadır. Bu çelik levhaların özelliği delikli plaka ve ızgaraya sahip olmalarıdır. Bunun yanı sıra, elektrostatik toz boyama ile kaplı olmaları da dayanıklılıklarını arttırmaktadır.